В комплексі «Затишок» існує єдиний в місті лаунж-зал, головною особливістю якого є іменні кальяни та VIP-кімнати. Невидимий портал перенесе вас в Єгипет або ж Туреччину.

Якщо Ви шукаєте дійсно особливе місце для того, щоб насолодитись кальяном тоді лаунж-зона «Затишок» приємно здивує Вас. Чому? Почнемо з особливого освітлення, яке постійно змінює колір. Уявіть тільки, закохана пара, дівчина з букетом квітів, які дякуючи освітленню, весь вечір змінюють колір пелюстків. Ось така магія в улюбленій кальянній чернівчан.

Якщо для європейців кальянні стали буденною справою, то для наших людей це все ще екзотика, яка слабо асоціюється з відпочинком. Але ж вже давно доведено, що відпочинок в затишній атмосфері, з хорошою компанією і з кальяном в  «Затишку», приносить набагато більше задоволення, ніж прості посиденьки в колі друзів. Чим це зумовлено? Звичайно, широким вибором кальянів та приємними цінами на них. За бажанням клієнта звичайну чашку кальянники можуть змінити на фрукт. Або ж можна замовити кальяни на молоці, вині та воді. Не забувайте, що оптимальною основою для нього є шампанське і вино.

Цікаво, що процес замовлення у закладі неодмінно всіх веселить. Тут обходяться без різних важких назв незрозумілих кальянів з незвіданими інгредієнтами. Просто кожен прилад з кальянної стійки має своє ім’я, яке йому вигадали працівники закладу. А це справжній прорив для Чернівців: по-перше, не у всіх кальян-барах є спеціальні стійки, по-друге, мало хто використовує простішу і веселішу систему замовлення.
Процес замовлення тут також із родзинкою. Адже, кожен кальян має свою незвичайну назву, яку йому вигадали працівники закладу. Тому настрій у Вас з’явиться ще до того, як із кальнної стійки «Баклажан», «Рамшан» та «Джамшут» з’являться на вашому столику. До речі, не у всіх кальян-барах є спеціальні стійки.Найбільший кальян, завдовжки 125 см, звати Халк. Якщо хтось хоче покурити з найбільшого приладу, то просто каже: «Покличте мені Халка».

Інколи хочеться поринути в атмосферу іншої країни. Про такі примхи подбали в «Затишку». За дверима VIP-кімнат – Індія, Туреччина та Єгипет. По-справжньому магічне місце, чи не так?

Хороший кальян є універсальною мовою спілкування людей у всьому світі. він також здатен збирати й об’єднувати компанії. Великі компанії. Дуже великі компанії. Стиль, енергія, звуки музики, приходьте з’ясувати, чому «Затишок» є кальянною №1!