Пані та панове, шукаєте хороший ресторан, де можна відпочити вдень та драйвово провести час вночі, поїсти хорошої їжі, випити вина і посидіти в приємній компанії? Тоді поспішайте в «Z club» – затишний ресторан та клуб одночасно в центрі міста, який працює для улюблених клієнтів вдень та вночі.

У меню «Z club» всі найяскравіші представники української та світової кухні. Тут ви скуштуєте чудові закуски, зігрієте душу справжнім борщем з пампушками та варениками. Віддаєте перевагу рибі? Будь ласка. Адже який український ресторан обійдеться без традиційних рибних страв нашої простої, але водночас вишуканої кухні. 


Вміння правильно відпочивати – це культура доступна тільки обраним! Обравши «Z club» для проведення сімейного свята, побачення чи зустрічі з друзями Ви завжди можете розраховувати на відмінний сервіс та неповторну атмосферу. «Z club» часто обирають молодята, для проведення свого весілля. Заклад в свою чергу робить їм приємний подарунок у вигляді безкоштовного номера в готелі.
Найкращий з ресторанів – це той, в якому все як потрібно, з якого не хочеться йти. В якому дійсно відчуваєш себе як вдома. Ресторани Чернівців різноманітні, але «Z club» – перший серед кращих!